Ogłoszenia duszpasterskie

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 czerwca 2018

  1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa po Mszy Świętej o godz. 18.00. Dzisiaj o godz. 17.00 na placu budowy kościoła przy krzyżu Różaniec w intencji naszej parafii o szczęśliwy przebieg budowy kościoła, za ofiarodawców i sponsorów, za kierownictwo budowy i wszystkich pracowników Przedsiębiorstwa Budowlanego JAZ - BUD.
  3. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  4. Dziś po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszek na KUL i Centrum Pastoralno - Katechetyczne w Białymstoku. W przyszłą niedzielę ( ostatnią miesiąca ) taca przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła.
  5. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.
W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
  • 21 VI – św. Alojzy Gonzaga (1568-1591), zrezygnował z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.

Archiwum ogłoszeń

Webmaster | Kontakt | Archidiecezja Białostocka | Opoka