Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu - 26.03.2023 r.

  1. Jutro rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź w czasie każdego nabożeństwa.
  2. We czwartek 30 marca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach tzn. Wieczystej Adoracji, którą wg ustalonego porządku w kolejne dni podejmują wszystkie parafie naszej Archidiecezji.
  3. W piątek 31 marca Droga Krzyżowa ulicami Miasta od Archikatedry do kościoła św. Rocha, której przewodniczyć będzie ks. Abp Józef Guzdek, Metropolita Białostocki. Początek o godz. 19.00.
  4. W zakrystii przyjmujemy tradycyjne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. Spowiedź i Komunia św. chorych przed Wielkanocą odbędzie się w najbliższą sobotę 1 kwietnia 2023 r. Zapisy chorych w kancelarii parafialnej.
  6. Caritas Archidiecezji Białostockiej zachęca do nabycia świec wielkanocnych ( paschalików ). Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na wsparcie dzieł miłosierdzia prowadzonych przez Caritas. Świece duże – 15 zł. ; małe –10 zł. Zbiórka do puszek na pomoc dla walczącej o swoja niepodległość Ukrainy wyniosła 3.218,00 zł.
  7. Za tydzień ( 02.04 ) - Niedziela Palmowa. Poświecenie palm na każdej Mszy Świetej.
  8. Po Mszy Świętej młodzież oazowa naszej parafii w kruchcie (przy wyjściu) będzie sprzedawała palmy na Niedzielę Palmową. Zysk ze sprzedaży palm młodzież przeznacza na funkcjonowanie oazy, z czego dziesięcinę przeznacza na potrzeby parafii.
W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:
  • 01.04 - Pierwsza sobota

Archiwum ogłoszeń

Webmaster | Kontakt | Archidiecezja Białostocka | Opoka